REFERENCE

Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Ve svých 52 letech jsem si nemohla nevšimnout, že se nezdravě „zakulacuju“ díky nenápadnému, leč trvalému přibývání na váze za poslední roky. A to jsem se vážně nepřejídala. Přeborníkem na diety byla moje maminka. Pokaždé se však dostavil jo-jo efekt, časem i zdravotní problémy. Toho jsem se bála.

Program bodykey je moje záchrana. Jsem naprosto v klidu, že nemusím přepočítávat nějaké kalorie či trávit hodiny v posilovně.

Jím všechno, co mám ráda, nehladovím. Po třech měsících jsem se zbavila 13,8 kg, 10,8 kg tuku a 17 cm v pase.

Cítím se skvěle! Jsem v pohodě, protože program mi bude dál pomáhat k mé optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení.

Dana Koutná, 52 let

březen 2015
 
10.3.2015 - 86,7 kg
 
červenec 2015
 
2.7.2015 - 72,6 kg
 
 
 
6.3. 2015
 
 
21.2. 2016
 

   18.3.2015         8.3.2016

váha: 94,9 kg     73 kg

 pas: 122 cm        80 cm

 

Po posledním těhotenství před pětadvaceti lety a následné hormonální léčbě jsem nabrala na váze. Od té doby s tím bojuji různými způsoby. Jediného, čeho jsem docílila, byl občasný jojo efekt. Poslední dva roky konzultuji stravování s nutričním terapeutem. Výsledkem byl úbytek svalové hmoty a nárůst tukové tkáně. Nástupem na program Bodykey se vše změnilo. Naučené stravovací návyky mi pomáhají pravidelně každý týden zaznamenat úbytek na hmotnosti i na obvodu v pase.

Dnes už vím, že pomocí tohoto programu brzy dosáhnu cílové hmotnosti a natrvalo. Tento doživotní program je skvělou pomůckou, jak si udržet zdravý životní styl. Motto: Konečně se ve svém těle cítím skvěle. A bude ještě líp ... S radostí každému doporučím.

Marie Krupková, 57 let

10.3.15 - 74kg
 
Pro zvětšení klikněte na obrázek
 
11.6.15 - 66kg
 
Pro zvětšení klikněte na obrázek
 

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout.

Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila.

Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné. Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey.

Tak se do tohoto hubnoucího programu pusť ,ne do diety a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje.

Naděžda Orlíková, 54 let

 

Jak jsem po liposukci v roce 2010  přibrala a díky programu Bodykey  zhubla 10 kg vnitřního tuku v roce 2015


Kolik člověk musí vynaložit úsilí a energie do svého já, aby byl z části se sebou spokojený… Vyzkoušela jsem několik druhů diet, jak od známých, tak i z internetu, které mi sice krátkodobě pomohly, ale vždy to bylo na úkor omezení určitého druhu jídla a velké fyzické zátěže. Po určité době jsem přestala hubnout a v některých případech jsem přibrala víc než před dietou, tzv. JO-JO efekt. Všechny diety, které jsem vyzkoušela, byly v podstatě POKUS -OMYL.

 Neustále jsem přemýšlela o tom, jestli ta - či ona dieta  je opravdu vhodná pro mě. V naději jsem doufala už jen o mém posledním řešení, a to o podstoupení  liposukce - odsátí podkožního tuku břicha, boků a  části zad, a tak jsem učinila v jedné nejmenované klinice v roce 2010. Po liposukci bylo vše v pohodě až do té doby, než jsem si musela sama najít informace na internetu, protože mi nebyly poskytnuté základní informace jak se dál stravovat, jak pečovat o kůži, kterou jsem měla protáhlou a velmi citlivou.

červen 2015
 
 
listopad 2015
 
 
 

Právě teď – nejen pro mě, ale i pro Vás, se naskytla příležitost si pořídit program Bodykey by NUTRILITE. Jsem  velmi  nadšená, že i k nám do Evropy se dostal objev  špičkových  vědců , že  mezi  DNA v našem těle a způsobem, jak tělo reaguje  na výživu a  cvičení,  existuje silná vazba. S programem  Bodykey by NUTRILITE  a vaším výsledkem  DNA  z  genetických testů,  máte možnost si splnit – nesplnitelné.

Chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti, které se týkají úbytku váhy,jenž  mě stály v minulosti přes 150 tisíc korun, a to nepočítám oblečení a další výdaje. Moji snahou bylo vždy vypadat ve společnosti dobře a  můj vzhled mě dostatečně neuspokojoval  nejen navenek, ale i vnitřně. Však to znáte, když se postavíte před zrcadlo a sami pro sebe si šeptáte: ,, NO JO - lepší už to nebude! Jsem prostě taková­/ý  od přírody.  OMYL !!! “

O to víc mě mrzelo, že z části změna byla, ale ne k mému uspokojení, protože ostatní partie zůstaly stejně objemné. Cítila jsem se jak nafouklý balon, a tak jsem znovu začala hledat něco, co by mi pomohlo k zeštíhlení. Je na světě tisíce jídelníčků a výživových poradců, ale nikdo z nich vám neposkytne pro váš  život velmi základní  důležitou větu…Na co jsi citlivá/ý, aby jsi dál nepřibíral/a. A právě program BODYKEY, který se mě dostal do rukou, vyřešil to, proč jsem v minulosti přibírala. Na základě mých testů DNA dnes vím, jak se mám stravovat a jakou fyzickou zátěž zvolit proto, abych se dostala na váhu, kterou mám mít a to mi dodalo vnitřní klid, protože jsem měla jistotu, že má váha půjde dolů.                                                  

Program Bodykey by NUTRILITE nabízí veškerý servis pro  Vaši cestu k ideální postavě.  Nemusíte přemýšlet nad tím, co budete vařit, protože program nabízí cca 3500 chutných receptů včetně nutričních hodnot pokrmů. Bodykey trenér vám sestaví cvičební program, kde si sami určíte druh sportu, který vás baví.

Program BODYKEY hlídá veškeré nutriční hodnoty, včetně minerálů, vitamínů, vlákniny a to každý den, což žádný výživový poradce není schopen zhodnotit. A to vše  DOŽIVOTNĚ !!!!!!!

Program Bodykey by NUTRILITE mi pomohl zhubnout a co je nejdůležitější, že jsem zeštíhlila v pase o 20 cm, nyní mám obvod v pase 76 cm. Zhubla jsem 10 kg tuku a nabrala 2,4 kg svalů za dobu 12 týdnů.

Je skvělé, že mohu využívat online program, kde nejsem sama. Nedají se popsat mé pocity, ale když mé okolí si začalo všímat toho, že jsem zhubla, zvedlo to mé sebevědomí a utvrdilo mě to v tom, že jdu díky Bodykey by  NUTRILITE správnou cestou.

Vy jste jedineční jako Vaše DNA, a proto HUBNĚTE S JISTOTOU!                                                                  

Jana  Sládková, 41 let

 

Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity.

Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračuje až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat.

Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny.

A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá."

MUDr. Jaroslav Orlík, gastroenterolog, 59 let

 

20.3.15 - 81,5 kg

 
 

 

20.6.15 - 74,5 kg