V roce 2008 jsem sportovala 2x týdně. Má váha byla optimální. V témže roce jsem se přestěhovala do jiného města,kde mě již sportovní aktivita, kterou jsem dělala nenadchla. Takže jsem se přestala hýbat a jen příležitostně jsem sportovala.Během 7 let jsem přibrala 10kg. Žádný pohyb, stres v zaměstnání + špatný jídelníček.

Při vnějším pohledu na mou osobu by jste řekli, že jsem štíhlá, což mi tvrdilo i mé okolí. Jenže už mě nikdo neviděl ve spodním prádle. Totiž všichni dobře víme, oblečení dokáže nedostatky pěkně schovat.

V dubnu 2015 jsem se dostala k programu bodykey, který pomáhá lidem zhubnout na základě genetického testu. 

Zhubla jsem 6 kg což jsem si nastavila jako svůj cílový úbytek hmotnosti, bez toho, aniž bych hladověla a musela něco složitě vymýšlet. Na tomto programu je totiž úžasné to, že získáte 3500 receptů mezi nimiž je ,,normální jídlo" svíčková, tvarohové knedlíky....vše samozřejmě upraveno a spočítáno vzhledem ke kaloriím, které máte za ten den mít ve stravě.

V tomto programu se také musíte hýbat, ale není to podmíněno tím, že musíte chodit do fitnesscentra. Vy sami si vyberete pohybovou ativitu, která Vám vyhovuje(chůze,plavání,běh....), takže si můžete cvičit i doma u televize. No není to úžasné?