Podnikání bez rizika


 

Vytvořte si příjem přes internet. 

*
email

Co děláme?

Obyčejnou změnou nákupních zvyků pro naši domácnost a způsobu nakupování si vytváříme příjem navíc a tvorbou spotřebitelské sítě si zajišťujeme další zdroj příjmů,který nám dává časovou a finanční svobodu.

Co pro vás můžeme udělat?

Dlouhodobě spolupracujeme,učíme se od úspěšných podnikatelů,mentorů,kteří mají časovou a finanční svobodu.Jelikož jsme s nimi napojeni na úspěšný školící systém,který toto vyučuje,pomáháme dalším lidem,aby i oni mohli bez rizika a se zárukou si splnit to,co od života sami chtějí.

Co od vás očekáváme?

Aby jste měli důvod něco ve svém životě změnit.Očekáváme od Vás ochotu dělat něco navíc a spolupracovat s úspěšnými lidmi.Požadujeme aby jste byli naučitelní,loajální a ochotni dát závazek.Jelikož to vše potřebujeme zjistit domluvte si schůzku,kde se dozvíte konkrétní postupy,abychom zjistili jestli jste ten správný člověk na naši spolupráci.

 

S kým spolupracujeme

Klára a Ladislav Turoňovi
Klára a Ladislav Turoňovi

Manželé Turoňovi patří k největším odborníkům v našem oboru v České republice, mají obchodní organizace po celé Evropě a dokonce i v USA. Od roku 1994 si užívají finanční svobodu a od té doby také pomohli mnoha lidem k finanční nezávislosti.

Zbig a Sophia Rek
Zbig a Sophia Rek

Původní profesí vědci na univerzitě – dnes velmi uznávaní a žádaní odborníci na téma síťového marketingu. Mají obchodní organizace po celém světě a jejich měsíční příjem přesahuje 1 milion korun. Zbig s úsměvem říká, že tento byznys se dá shrnout do tří slov – UČ SE – DĚLEJ – UČ DRUHÉ – přesně v tomto pořadí.

Yager Family
Yager Family

Dexter Yager v roce 1969 spolu se svou ženou Birdie položili základy systému, který je dnes nejúspěšnějším vzdělávacím systémem osobního a podnikatelského růstu na světě. Společně vybudovali největší organizaci síťového marketingu na světě, díky čemuž pomohli mnoha tisícům lidí k získání svobody a fantastického životního stylu. Dnes organizaci vedou jejich synové Jeff, Steve a Doyle.